SESTAVA:I. Vít, J. Jung, J. Šmiřák, D. Král, M. Adamčík, M. Beneš, D. Granát, L. Hupač + nehrající fotoreportér M. Kasík

1. zápas
Autobahn - FC Havlovice: 1 - 2
Branky: J. Jung

Zápas pro nás nezačal moc dobře. Hned po půl minutě z první vážné akce jsem obdrželi branku. Dva na jednoho, Ivy vyráží před sebe soupeř doráží do prázdné. Poté se zápas na chvilku uklidnil. V sedmé minutě udělal Ivy bábu a hned to bylo o dvě branky. Za dvě minuty snižuje ,krásnou střelou z pěti metrů ,do víka snižuje Kurt. Bohužel se nám do konce zápasu nepodařilo vydřít ani plichtičku.

2. zápas
Autobahn - FC Holýšov: 3 - 0
Branky: J. Šmiřák 2x, J. Jung

Holýšov se svým důrazem propracoval do několika slibných šancí, ale buď zachránil Ivánek nebo střelci pálili do tyčí. Tož bylo jen na nás tuto nemohoucnost potrestat. A tak Dáva vybídl Kurta, který otevřel skóre. Navíc za chvíli dal Kuba dalšího banána a hned bylo veseleji. Na 3-0 dával zase Kuba a byla to náramná vychutnávka po Kurtovo nezištný kolmici. Nazdar! V posledních vteřinách si Ivy zkomplikoval svůj shoot-out, ale naštěstíse sirénou kryl.

3. zápas
Autobahn - Pro nic za nic: 6 - 1
Branky: M. Adamčík 2x, D. Granát, D. Král, L. Hupač, J. Šmiřák

Pro nic za nic jsou sice třetí v zimní celkové soutěži, ale my jsme Autobahn , a proto že nespekulujem a celkodobí soutěže máme na háku, proto mrskáme, fíkujeme a hladce vítězíme. Zápas začal velmi dobře, hned v druhé minutě Míra pálí a soupeř si dává vlastní gól. Ve čtvrté minutě si Míra náramně narazil s Danem a po famózní příhře zasunul do prázdný. Třetí hřebík zasadil Krejňák po supervýhozu od Ivánka lišácky obhodil z voleje golmana. Soupeř byl v háji, Šídlo dal dokonce gól od půle kuchlem. Taky se trefil Dáva a Luky a bylo vymalováno.

Čtvrtfinále
Autobahn - Valcha: 2 - 0
Branky: D. Granát, J. Šmiřák

Šídlo se báječně rozdováděl. Nejdřív uvolnil Dana a ten naložil s balónem přesně tak jak měl. Vedli jsme 1-0.Poté uběhlo pět minut, banány žádný, přestože šancí byla parta. Valcháři jenom nakopávali a tomu sme se jenom hlasitě smáli. No a pak šel na plac zase Šídlo. Suše ufrnkl po lajně a na dvakrát si vychutnal golmana i všechny ostatní. Naše hra byla chytrá a vítězství nám proto nemohl uniknout.

Semifinále
Autobahn - Sibiř: 4 - 0
Branky: M. Adamčík 2x, J. Jung, J. Šmiřák

Jsme v laufu a výhru nám nemůže vzít nikdo. Mrskáme, góly krásný dáváme. A tak, že Míra 2x, Kurt jedenkrát a Kuba taky. Jsme ve finále!K tomuto výsledku připěl svým nejlepším výkonem brankář Ivan.

Finále
Autobahn - FC Havlovice: 4 - 1
Branky: J. Šmiřák 2x, M. Adamčík, D. Král

Havlovičtí nás doklížili ve skupině, ale finále bylo jednoznačně naší doménou. Sice nám zase nevyšel začátek. Málo důrazu splodilo gól v naší síti, ale pak se na plno rozjel dálniční expres a bylo jasno. Míra zamotal 2 soupeře a chytře vyrovnal. Za chvíli Ivánek zkušeně vyhodil a Šídlo jen tak decentně líznul míč pod golmana. Třetí připravil přenáramnou ulicí Míra killerovi Šídlovi. A posledního banána zařídil Dáva velice chytrou vychytávkou po přesným Kurtovo pasu.JSME MISTŘI!!! JAMAN AUTOBAHN!!! FAN FAN FAN AUTOBAHN!!!