Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
 
 

LESING + zimní liga
DATUM:24.11.2007
MÍSTO:ZŠ Baarova
POČET MUŽSTEV:5
UMÍSTĚNÍ:3. místo
SESTAVA:Venca-Dáva, Cecín, Luky, Hrdi-Kojak, Mary, Beny, Blondes


K tradiční zimní lize pořádané Lesingem jsme se sešli v úctyhodném počtu. A tak jsme si mohli dovolit komfort, posílení jednoho ze soupeřů. Špitálský les tak posílil Dede a na první match i Šídlo. A byli to právě oni dva, kteří pomohli Špitálskejm zbojníkům k historicky prvnim bodům třetí zimní ligy, které se účastnili. Výsledek 0:2 byl vzhledem k naší chabé střelecké potenci zcela na místě.

Na druhý match dorazil Jenda Hrdina a byl svědkem další prohry tentokráte s pořádajícím týmem Lesingu, který nás jednoznačně přejel v poměru 2:5 a vypadalo to na ručník a rychlý přesun do útrob sporťáče v Baarovce. Ovšem kousli jsme se a zbylé dva matche vyhráli, když jsme nejdřív spláchli 4:2 Hombre, kteří se dostavili v sestavě notně babylonové (Kočič, Prcek, Axl, Fanýš, Dony, Mára a nikdy nechybějící Míru) a po té i tým Zvůle 5:1, který jako jeden z mála přišel lehce indisponován a losáž mu navíc umožnila mezizápasové návštěvy prvního patra hypermarketu Luna.

Následovala druhá fáze v již zmíněném sportbaru v Baarovce a sledováním vystoupení londýnských kanonýrů, kteří vyšlukli Atlety z Wiganu 2:0.

Jaman


 
 
©Copyright 2003 Autobahn   -   Webmaster