Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
 
 

Záhoří 2008 Mrknout na fotky
DATUM:12.7.2008
MÍSTO:Záhoří
POČET MUŽSTEV:29
UMÍSTĚNÍ:osmifinále
SESTAVA:Ivy-Šídlo,Hrdi,Dáva,Dede-Cecín,Blonďák,Kojak 


Holahej!

Po delší době sme se rozhodli okupovat letní turnájek v obci Záhoří(kousek za Nepomukem). V pátek byla vyslána průzkumná jednotka Šídlo, Cecín, Blondes a Dáva. Po lahodné cestě vlakem sme dorazili na místo určení po sedmé hodině večerní. Na místě již byli přítomni pardálové z plzeňských týmů a tak mohla začít aklimatizační procedůra, která se povedla více než na výbornou.
Ranní nedobrovolné vstávání za rachotu nákladních vozů nás logicky zastihlo v jeěště né úplně pohodovém stavu. Toho sme se však nezlekli, posnídali a čekali na zbytek asfaltbojs. Losování nám přisoudilo tři pražské týmy a dva týmy z okolí(zřejmě). Počásko se po večerním chcanci ustálilo, bylo pod mrakem což našemu stavu zcela a bezpochybně vyhovovalo. První zápas sme naskočili proti pražským mladíkům Benago Warriors. Chlapící byli šikovný, ale naše zkušenost dopomohla k vedení 1-0. Soupeř ale zaslouženě vyrovnal a tak sme museli opět šlápnout. Výsledkem bylo zvýšení na 2-1, ale bohužel závěr zápasu se nám poněkud nevyvedl a soupeř dvěma banány rozhodl o naší první prohře.
Druhý zápas sme si mrskli proti Šlapáku. Soupeř hrál zakopaný na své půli a ohrozit naší svatyni vyrážel spíše sporadicky. Z velkého tlaku a nespočtu šancí co se urodily sme zužitkovali pouze dvě a tak po dvou hloupých banánech zůstalo dělení bodů k naší škodě.
Třetí zápas s Apolem Skřež sme zahráli dobře takticky a po bojovném výkonu zvítězili 1-0.
Předposledním soupeřem ve skupině nám byli Defectoři z Prahy, kterým hra stoupala a padala s jedním hráčem, který také zápas rozhodl na konečných 0-1.
V posledním zápase sme museli urvat tři body proti Betonové zídce, se kterou sme si dali přímý souboj o třetí postupové místo. Mladíci ze zídky lítali jak drací, ale to bylo tak všechno. Přesto sme vyhráli nejtěsnějším rozdílem 1-0 soupeřovou vlastní bránou. Postup byl tedy v kapse a nás v osmifinále čekali mladíci s Blovic.Zápas byl vyrovnaný a věřím, že i ke koukání nabídl zajímavé momenty. Bohužel po našich zbytečných chybách postoupili tygří z Big Beeru po výhře 3-0.
Po skončení sme si dali zbylé matche z pozice statistů. Turnaj vyhráli místní plejeři, kteří ve finále zdolali Čespo 3-1. Turnájek se vydařil, počásko bylo taky obstojné takže zase někdy. Snad dřív než za pět let:)

Jaman1.
Autobahn - Defect Praha: 0-1
Branky:


2.
Warriors FC - Autobahn: 3-2
Branky: 2x Cicinho


3.
Autobahn - Betonová zídka: 1-0
Branky: 1x Cicinho


4.
Autobahn - APOL Skřež: 1-0
Branky: 1x Cicinho


osmifinále
Big Beer - Autobahn: 3-0
Branky:


 
 
©Copyright 2003 Autobahn   -   Webmaster