Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
 
 

Pohoda Cup 2008 Mrknout na fotky
DATUM:2.8.2008
MÍSTO:Hradiště
POČET MUŽSTEV:9
UMÍSTĚNÍ:5.místo
SESTAVA:Venca-Šídlo,Dáva,Luky-Karlos,Kulich,Blondes,Cecín 

1.
Autobahn-TNSV: 1-2
Branky: Kulich

- první match nám přihrál asijský chlapíky, od začátku sme začali hrozit, ale bohužel zůstalo jen u těch hrozeb bo sme nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance. Alespoň jedna se po té chytla, ale to nestačilo bo tygří z ojedinělých ataků otočili skore a tak sme si připsali první nulové body.

2.
Autobahn - Do Dna: 1-0
Branky: Karlos

- druhé vystoupení sme předvedli proti Dedeho výběru DoDňákových olemanů.Zápas rozhodl Karlos a sqelá práce zadních řad.

3.
Autobahn - Moe´s: 9-2
Branky: 3xKarlos, 2xŠídlo,2xKulich,Cecín,Dáva

- v pořadí třetí match sme si s chutí zastříleli, poměrně brzy sme vedli 3-0 a soupeř zcela odpadl.Dohrávalo se pouze z povinnosti a tak padali banány jak na runningpásu.

4.
Autobahn - Hodní psi Brno: 0-1
Branky:

- poslední a rozhodující match začal oboustraně velice opatrně a tak se nebylo nač dívat. Šance spíše sporadicky a tak se čekalo kdo dá banán, který bude mít hodnotu tří punktů.Nesmyslné vyhrocení znamenal zájezd "Hodného" psa z Brna do Martyho(který týn posílil na poslední match) po té co měl míč dávno pod kontrolou.Zbytek matche se tak hrál vcelku v vyhrocené atmošce.Jediný anti-banán dal Blondes když při odkopu natřel zrovna avizovaného "nejpříjemnějšího" hráče soupeře.Díky naší prohře sme přišli o možnost postupu do semi:(.

5.
Autobahn - Krvavá Tlačenka: 5-1
Branky:

- po sakra pauze sme se domluvili s pořádající tláčou na odehrání matche o pátej flek.Část squadry již zdatně aplikovala druhou fázi a tak bylo otázkou jak se s tím kdo popere.Naštěstí sme našli zbytek sil a zvítězili 5-1.Pátej flek dozajista zklamání,ale co se nepovedlo letos, to se zajisté naplní příště:).

 
 
©Copyright 2003 Autobahn   -   Webmaster