Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
 
 

Turnaj Dolní Bělá Mrknout na fotky
DATUM:25.7.2009
MÍSTO:Dolní Bělá
POČET MUŽSTEV:9
UMÍSTĚNÍ:1
SESTAVA:Pítrs-Šídlo, Dáva, Jarda-Cecín, Beny, Rádě 

1.
Rybnice-Autobahn: 1-3
Branky: Cecín 2x, Beny

- na první match sme si počkali celkem slušně dlouho což se projevilo hned ze začátku, kdy sme pár bábama pustili soupeře do nebezpečných příležitostí, které sme i za přispění bezchybného Pítrse přečkali. Po té sme uklidnili hru a začali mrskat pěkně od zadu. Navíc sme přidali parádní banány a připsali si tak premiérové tři bodíky.

2.
Dorost D.Bělá - Autobahn: 0-3
Branky: Cecín 2x,Rádě

- druhý match nás čekal soupeř místních nadějí. Čekali sme dostihy, ale byli sme to spíš mi kdo zatápěl u protější kasy.Po celý zápas sme měli loptu na kopkách a soupeře nepustili k ničemu závažnějšímu. Navíc se, jak vidno, parádně rozstřílel shooter Cecin a dalšími dvěma banány pohřbil soupeřovi šance na úspěch. Třetí zářez přidal Rádě a bylo po zápase.

3.
Autobahn - Kladiváři: 2-0
Branky: Beny, Šídlo

- třetí match byl poměrně vyrovnaný, kucí běhali, ale naše obrana bezpečně zametala kladiva do ponku a když tak vše s noblesou vyřešil Pítrs.O banány se postaral Beny se Šídlem a bylo jasné, že v posledním matchi budeme hrát o první flek ve skupině.

4.
Autobahn - Ledvinová kolika: 2-1
Branky: Cecín 2x

- poslední match sliboval tuhý boj o prvenství ve skupině. Brzo sme šli do vedení parádním uvolněním Cecína a nekompromisním zakončením.Hra se po té vyrovnala a soupeř z ojedinělé příležitosti srovnal.Naštěstí sme v polovině druhé půle dostali nabídku standartní situace.K rozehrání se postavil střelec Cecín a nechytatelnou bombou pod brvno zvýšil na konečných 2-1. 1.místo ve skupině a jedeme dál...

čvrtfinále
AC Dolní Bělá - Autobahn: 1-2 (p)
Branky: Cecín (p. Cecín, Šídlo, Pítrs)

- k našemu podivu sme čvrtfinále odehráli proti místním kopačkám. Jistá obava z matche nám nadiktovala vyčkávací taktiku, takže sme pozorně bránili a co se týče útoku soustředili sme se na dlouhé míče na Cecína, páč ten klučina během doposavadních bojů ukázal, že se na dnešek dobře vyspal.A to se nám vyplatilo, bo se nám Cecín opět otelil a otevřel skore.Hra po té pokračovala ve stejném duchu, i když sme ještě víc zalezli.Bohužel po bábě obrany soupeř neodmítl šanci k vyrovnání.Konec matche a pentle 3x3.První kopal soupeř dal, Cecín s jistotou vyrovnal.Po té však soupeř zaváhal a míč pouze otřel o tyč což se jako banán napočítalo.Míč si postavil Šídlo a bombou zvýšil na 2-1.Soupeř vyrovanal a postup tak měl na kopkách Dáva, ovšem ovšem ovšem...nedává.První série nastavení a soupeř nebojácně trefuje Pítrse.Kdo jiný by měl tedy rozhoudnout než Pítrs.Rozběh, prásk a jdeme dál:)...

semifinále
Autobahn - Horní Bělá: 2-1
Branky: Šídlo, Rádě

- a je tu semifinále. Proti nám k němu nastoupili tygří z Horní Bělé. A byl to match k pokoukání, kucí byli šikovný a především rychlí. Měli sme co dělat, ale zuby nehty nám pomohly. První zářez zařídil Cecín když dluhým autem našel zaběhnuvšího Šídla, který levasem z první k levé tyči nedal golmanovi šanci.O druhý zářez se postaral dotírající Rádě a zdálo se, že si v klidu dojdem pro finále.Ovšem pár minut před koncem soupeř krásnou ranou snížil na rozdíl jednoho gólu a drama bylo v Bělej.Za pomocí konstrukce, Pítrse, obrany i útoku sme odolali a mohli slavit postup do finále.

finále
Sací team - Autobahn: 0-4
Branky: Cecín 2x, Jarda, Rádě

- stejně jako sme den začínali tak sme ho končili ve společnosti Sacího teamu vedeného též asfaltérem Marym. Pro oko diváka sice nebylo finále tou pravou podívanou,ale oba týmy se snažili pobavit jak sebe tak soupeře.Když sme zvýšili na rozdíl tří banánů bylo po zápase, který sme v poklidu dohráli a mohli tak slavit cenné víteztsví na pohodovém turnájku.

 
 
©Copyright 2003 Autobahn   -   Webmaster