SESTAVA:Ivy-Luki,Smíša,Mary,Dáva,Šídlu,Kojak,Horník,Umi,Dede,Hrdi,Kurt

1.
Autobahn - Lochotín C: 2-5
Branky: Mary, Kurt

Ivy-Kojak,Dáva,Luky,Smíša-Mary,kurt,Roman,Hrdi Premiérové pohárové utkání jsme odmrskali proti céčkařům z locháče.Sestava se slepila dobrá a tak se mohlo vykopnout.Chuť sme ovšem jaksi nechali v šatně a soupeř byl během první půle jasně lepší.Běhal,hýřil aktivitou a jeho příhry měly nápad i přesnost.Bojovali sme,ale k zakončení sme se skoro vůbečc nedostali.Kazili sme jednoduché nahrávky a nasazením to taky nebylo ončo.První dva banány jsme dostali po našich školáckých chybách a vypadalo to na debaklíček.Naše trápení a zmatek na hříšti podtrhl Ivy,který s chyceným míčem vypadl z vápna.Z ojedinelé akce snížil Mary,ale to bylo vše a soupře navíc po chvíli opět zvýšil na poočasových 1-3.Bylo zapotřebí si promluvit.Druhá půle začala a naše hra se zlepšila.Dorazil i Hrdi,který do hry přinesl nápad,rozehrávku a bojovnost. Bohužel to byl opět soupeř,který udeřil a zvýšil na 4-1. V momentě kdy byl vyloučen hostující golman za úmyslné hraní rukou před vápnem se zápas lámal.Nabídnutý přímý kop se nám doopravdy nepovedl a následující přsilovku sme odehráli zbrkle až splašeně.Kurtovi se sice podařilo snížit na 2-4,ale při závěrečné powerplay, která byla "taky oku lahodící" sme inkasovali nakonečných 2-5 a bylo posekáno.Gratulace soupeři,který zaslouženě vyhrál a připsal si tak tři punkty d skupiny.Následovalo posezení a sledování popravy plzeňské cikorky U Litavky.Jaman

2.
Jerigo B - Autobahn: 6-2
Branky: Luki, Kurt

Ivy-Hrdi,Luky,Dáva,Dede-Kurt,Šídlo,Jarda,Kojak Druhé vystoupení se po zdlouhavém domlouvání odehrálo v hale Lokomotivy.Sestava se upekla slušná a tak se mohlo hvízdnout do fujary.Bohužel náš výkon navázal na ten předchozí,s tím rozdílem že sme o něco lépe bránili.Po pár minutách bylo jasné,že je v řadách soupeře spieler, kterého budeme muset mít hodně v merku.To už se však realizovalo hůř a tak nás pokořil dvěma banány.Naše šance byly spíše nešance, proto přišel náš time a Dedeho promluva ke sqadře.To sice pomohlo,ale přesto sme opět inkasovali a vypadalo to na debaklíček.Z ojedinělého útoku bodýlkem snížil Luki,ale to bylo do poločasu vše.Neztráceli sme hlavu a věřili, že by se s tím dalo ještě něco podniknout.Druhý poločas už byl vyrovnanější,přesto měl soupeř ke skórování více příležitostí,které ovšem vychytával dobře čapající Ivy.Nestačil však na vše a po čtvrtém gólu bylo rozhodnuto.Skóre ještě zkorigoval J.J., ale zbytek zápasu už to byl jen soupeř a především jeho nejlepší hráč toho večera,který celé utkání udělal i skórově bohatě okořenil.Hala nám zkrátka moc nesedí a jaksi nám to v ní drhne:)Ole a především FANFANFAN

3.
Autobahn - W.E.B.: 4-6
Branky: Mary, Kurt, Kojak, Cicinho

Ivy-Dáva,Šídlu,Hrdi,Kojak-Mary,Kurt,Roman,Cecín V den vánočního besedování sme otestovali nafukovačku v Kaplířovce.Povrch tartan byl pro oba týmy značně tajemný,což se ukazovalo hned od prvního hvizdu.Po pořátečním oťukávání sme získali lehkou převahu,ale když už sme se dostali do nějké slibné šance, buď sme ji zahodili nebo nás vychytal soupeřův golkeeper.Nebylo se tedy čemu divit když sme inkasovali a dodrželi tak standardní scénář.Nadále sme se drželi zavedené hry a konečně proměnili i šance.Obzvlášť Kurtovo banán na 1-1 byl z kategorie výstavních plakátů,když nechytatelnou střelou vymetl co se dalo.Do poločasu se nám podařilo poodskočit na rozdíl dvou banánů a najdenou to vypadlo, že bysme mohli urvat premiérové tři punkty.Jenže :)...hrůzná dvouminutovka, s parádními individuálnimi chybami, nás poslal zpět na zem a ba dokonce rozhodla zápas,který sme tentokráte smolně nezvládli.Co se nepovedlo na hřišti sme si vynahradili Na Potravinách,kde sme jednoznačné zvítězili a završili tak roční snažení bahnuautového.

4.
Divočáci - Autobahn: 4-5
Branky: 2x Cicinho, Kurt, Hrdi, Umi

Ivy-Dáva,Hrdi,Šídlu-Roman,Kurt,Cecín Pátek třináctého a sestavička na předposlední match byla hodně tenká, což nám na druhou stranu mnohokráte pomohlo. Jinak to nebylo ani teď,od začátku matche sme makali v hodně slušných obrátkách, až sme si řikali,esi se nezadřem.Naštěstí proběhlo rychlé předzápasové promáznutí:).Šancí zas tak moc nebylo,ale když už nějaká přišla,tak zvolené řešení lahodilo asfaltu i přihlížejícím.Mrsk mrsk a celkem jednoduše sme šli do vedené 3-0, kdy každý banán padal po pohledných akcích.Zakončení do prázdné tak bylo jen třešničkou.Abychom nevypadli z rytmu nechali sme soupeře, po našich standardních minelách jednotlivců,snížit na rozdíl gólu a tak se vyrýsoval poločasový stav 3-2.V druhém dějství sme dokázali udržet nasazení i tempo a šli opět do dvoubrankového vedení.Obzvláště Jendovo zářez byl lahodící,kdy se opřel do střely z poměrně slušné vzdálenosti,ale jeho umístění bylo naprosto přesné a především chtěné.Soupeř pak malinko začal téci,což vrcholilo slušnou kosou zezadu na J.J. ohodnocenou žlutým kartonkem.Rozehrání sme zvládli perfektně,dokonce to i vypadalo na další pohlednou akci.To jsme ovšem netušili,že soupeř ve zmatku hraje o třech.Zřejmě proto sme chvíli parádne kombinovali:)až nepřesná Cicinhovo příhra na Šídla vyzvala soupeře k rychlému brejku s taktickým doplněním stavu na 4 a následnou úpravou skóre na 4-3.Takže přeřadit a opět máknout,aby byl klid a ten se i dostavil.5-3 a dvě minutky do konce...kde se tedy vzalo závěrečné drama?To si vzal na starost Šídlu,když s myšlenkou dlouhého balónu ošálil všechny zúčastněné a náramně namazal soupeři na hranici vápna.Ten zpracoval a přes dvoje housky završil dostihy na 5-4.V poslední minutě se ještě zaskvěl soupeřův golman dvěmi,po sobě jdoucími,zákroky v našich jasných šancích.Mohli sme tak oslavit premiérové tři pohárové punkty.Na druhou stranu je pravda,že kdyby soupeř hrál jednodušeji,určite by naložil s mnoha námi nabídnutými šancemi lépe a skore by se pohybobalo někde jinde a body zřejmě též.Ole

5.
STB - Autobahn: 0-3
Branky: 2x Kojak, Cicinho

Ivy-Hrdi,Dáva,Jarda-Kojak,Šídlu,Kurt,Cecín K poslednímu pohárovému vystoupení, jsme se sešli v hale Lokomotivy.Po předzápasové přípravě v místní nálevně sme se přesunuli do šaten.Následovalo důkladné rozcvičení a celkem slušná čekačka na sudí,kteří ve finále dorazili a to hned ve dvou ks.Od začátku jsme hýřili aktivitou a soupeře zatlačili.Pouze domácí golman dlouho držel bezbrankový stav a to i proto, že naše finální zakončení nebylo zas tak ideální.To se změnilo po jedné z útočných fines Cicinha,který nekompromisně bombicí zavěsil pod břevno.Od té chvíle sme získali jistotu na naše cvičky a po chvíli tak zvýšil na rozdíl dvou banáno Kojak.Nadále sme měli nadějné šance,které sme bohužel nedokázali dotáhnout.Poločas tak skončil 2-0. Na začátku druhé půle jsme měli pár minutkový výpadek,který sme i za přispění v klidu čapajícího Ivyho přestáli a Kojak tak mohl svým druhým zářezem zvýšit na konečných 3-0.Zápas se pak v poklidu dohrál.Naše první pohárové vystoupení sme boužel v postup nedotáhli a poznali tak kouzlo této soutěže.Příští rok se tak pokusíme ještě o něco zlepšit a třeba i postoupit.Díky všem dálničářům za bojovnost,reportérům za dokumentaci a fans za support.FANFANFAN