SESTAVA:Ivy,Vena-Kojak,Hrdi,Jenda,Luki,Dáva,Pítrs-Šídlo,Cecín,Kurt,Umi,Mari,Beny

1.
Autobahn - TJ Plzeň-Újezd: 10-2
Branky: 4x Šídlu,3x Kurt,Mari,Honza,Kojak

Sestava - Venca-Dáva,Kojak,Honza-Schidlu,Kurt,Mari - prvním pohárovámým soupeřem nám byl celek z končin, které jsou Bahnu velice známé.Při úvodním hvizdu jsme byli chvíli v omylu, že jde o předzápas dorostu bo věkový průměr soupeře byl daleko pod 20 letým průměrem. Hned od začátku sme tedy nasadili profesorský přístup,který se bez údivu dařil.Poločasové skóre se zastavilo na pohodlných 5-1 a v druhém poločase sme to projeli přes kopírak a zápas tak zakončili skórem 10-2.Pochvala soupeři za bojovný výkon i za zabudování ženské plejerky do hry.Ole

2.
FC Kojak - Autobahn: 7-2
Branky: Kurt,Umi

Sestava - Kojak-Hrdi,Schidlu,Pítrs-Kurt,Umi,Cecin - druhý zápas už byl o něčem jiném a dalo by se říct, že určoval souboj o první flek ve skupině.Obávaný soupeř začal opatrně stejně jako Bahn.První dva banány byly opravdu z typu haluzních,na štěstí znamenali poločas 1-1.Přišla pauza a standardní kouzelná slůvka o tom nepolevit a hlavně zachytit začátek druhého dějství,což se nám povedlo na jedničku a po odfláklé práci forwardů sme za tři minuty padali 1-4.Nezbylo nic než se pustit do bezhlavého útočení na což si v pohodě hrající Kojak počkal a luxusně trestal.Konečné skóre hovoří za své.

3.
Autobahn - Kladiváři: 7-3
Branky: 2x Honza, 2x Šídlu, Hrdi, Cecín, Umi

Sestava - Kojak-Honza,Hrdi,Dáva,Luki-Cecín,Kurt,Schidlu,Umi - v zatím nejsilnější sestavě sme se sešli zřejmě k rozhodujícímu zápasu o postup ze skupiny.Soupeř se ovšem kousl a bojoval seč mohl i když jeho sestava nebyla tak početná jako naše a to možná rozhodlo.Dobrým pohybem a především skvělou hrou obránců jsme si vytvořili řadu příležitostí a dokonce i předvedli krásu futsalu po hezkých kombinačních zakončení.Jedničku dostal především,hostující výpomoc,Honza,který bránil,střílel,nahrával v hodně slušné kvalitě.

4.
Hurikáni - Autobahn: 4-6
Branky: Beny,Kurt,Dáva,Cecín,Mari,Hrdi

Sestava - Ivy - Hrdi,Dáva,Kojak,Kurt - Beny,Mari,Cecín,Roman - poslední match konečně ukázal jak může být Bahn nebezpečně-nevyzpytatelným týmem a předvedl tak jeden ze svých strašidelných výkonů.Po týdením lyžařském soustředění obránců na Marijánské přijelo duo Hrdi-Dáva řádně seštelováno na pohárové představení.Prvně jmenovaný si ještě vychytaně zjistil autobusovou dopravu s jednou malou chybičkou a to ,že v sobotu nedělní busy fakt nejezdí.Následoval letecký transport do Městské haly na Lokomotivě a poslední duel tak mohl začít.Začátek zřejmě až tak zle nevypadal,ale vzhledem k tomu, že fair play nám není cizí velice brzy sme se přizpůsobily hře soupeře v podobě pochodového cvičení s řadou hrůzostrašných nepřesných kombinací.Do předvedené tragédie se zapojil i laxní snajpr Mari,který odmítl skórování z jakékoliv pozice a pro pobavení všech zúčastněných úřednicky razítkoval brankovou konstrukci jak jen mohl.Důkazem nominace na soustředění v LDN korunoval Beny,který svoje sólo přerušil těsně před golmanem s důvodem zcela pochopitelným a to tím, ne že slyšel rozhodčího zapískat,ale proto že ho slyšel promluvit:).Na druhou půlku dorazil i Kojak,ale když viděl tu plejádu krásy zcela pochopitelně odmítl zasahovat do rozběhnutého dálničního expresu.Naštěstí sme se šestkrát ukopli což se soupeři povedlo pouze čtyřikrát a tak sme mohli slavit postup do vyřazovací fáze.Haleluja

Osmifinále I. zápas
Autobahn - Inter: 3-3
Branky: 2x Kurt,Kojak

Sestava - Ivy - Hrdi,Dáva,Kojak,Honza - Cecín,Roman,Kurt,Šídlo - a je tu osmifinále. Prvním match proti bojs z Interu.Klucí se na nás připravili dobře a na začátek přenechali iniciativu Bahnu. Z toho jsme bohužel vydřeli pouze vedoucí banán z Kurtovo lopaty nic víc však nevzešlo a tak začalo nadějné mládí vystrkovat růžky a do půle výsledek otočilo dvěma šťastnými goly. Do druhého poločasu sme naskočili v poklidu,že je čas na to výsledek vylepšit.Po chvíli však pro zranění odstoupil Cicinho a dohrávalo se tak v sedmi.Srovnání zařídil Kurt,který se nechal orazítkovat Šídlovo nátiskem,ovšem v pohodě hrající soupeř šel opět do vedené kdy nepokrytý dotírající sršeň uklízel do prázdné.Vůle ovšem byla na naší straně a konečnou plichtu trefil také do prázdné Kojak.Zápas slušné úrovně tak dopadl remízou a rozhodnout se bude muset za 14 dní.Ole

Osmifinále II. zápas
Inter-Autobahn: 3-3 (p.k.3-1)
Branky: 2x Kurt,Šídlu

Sestava - Kojak - Hrdi,Kurt,Luki - Cecín,Roman,Šídlo - odvetný zápas osmifinále jsme odmrskali v šesti ks do pole a kupodivu se nám podařil zopakovat výkon z předešlého matche a to i bez účasti posil.Záčátek byl z obou stran opatrný,ale to se nebylo čemu divit,bo ve vzduchu visel postup do čtvrtfinále.Postupem času sme získali klid a lehkou převahu,bohužel gólovky ne a ne přijít.Před koncem poločasu však Kurt geniálně našel mezeru mezi dvěma protihráči,namazal Šídlovi, který uklidil mezi kostky do kasy Interu.Poločasových 1-0 nám stačilo a za koučování Dědka sme se vrhli do druhé půle.Hra se na chvíli vyrovnala a tak dostal soupeř možnost k ohrožení svatyně bráněné Kojakem.Bohužel z nenápadné střely soupeř vyrovnal když zmíněnému strážci prošla pod rukou lehká střela.Na štěstí nás to nezlomilo,pridali sme na obrátkách a výsledkem bylo zvýšení po nástřelu Šídla před kisnu,kde uklízel Kurt do prázdné.Ani to však nestačilo a soupeř za krátko dorovnal vinglovou střelou z předvápna.Museli sme tak začít opět od nuly a počkat až na chvíli kdy se Kurt otelil a po třetí nás poslal do vedení.Čas utíkal a vše bylo na dobré cestě,dvě minutky před koncem soupeř naservíroval power-play,ale vyloženou šanci si nevypracoval.Na kostce svítila 25 minuta když zahřmělo z toho nejnepříjemnějšího mraku.Soupeř zahrávající aut v blízkosti rohu nastřelil mlíč na brínu,kde tou dobou sbíhal Šídlo s dotírajícím sršněm a automatickým pohybem stehna stečoval mlíč do kisny a zařídil tak pecky.Svůj dementní omyl se snažil odčinit prvním zahrávaným pokutovým kopem což se mu povedlo.Když se po sléze nechal slušne otečkovat Kojak vypadalo to,že by to mohlo vyjít.Toho se,ale zalekli všichni zbylí exekutoři ze strany dálniční a svou pecku tak neproměnil už ani jeden.Rozhodnuto!Letošní pohár ovšem můžeme považovat za povedený,jelikož jak hra tak výsledky byly povedené.V osmifinále sme i přes větší tlak nebyly schopni zlomit vynikajícího golmana soupeře a pechátor v poslední minutě druhého zápasu rozhodl pro štastnější tým.Haleluja a v dalším jahru FANFANFAN!