Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
 
 

Pohár APF 2013/2014 Mrknout na fotky
DATUM:19.1.2014
MÍSTO:Slavia VŠ, Lokomotiva
POČET MUŽSTEV:31
UMÍSTĚNÍ:skupina
SESTAVA:Ivy,Líbek-Kojak,Hrdi,Jenda,Dáva,Luki-Kurt,Cicinho,Beny,Umi,Schidlu,Blondie 

1.
FC Kojak - Autobahn: 6-4
Branky: rdi, Cecín, Kurt, Dáva

Sestava - Ivy-Dáva,Honza,Líba-Kurt,Cecín,Blondie. První match nám přihrál pod kola oblíbený tým Kojak:). Po první půlce padačka 0-2. V druhém dějství jsme pouze dotahovali,ale mááálo:)

2.
Autobahn - FC TBC: 3-2
Branky: Kurt, Umi, Blond

Sestava - Ivy-Hrdi,Kojak,Jendá,Luki-Kurt,Umi,Cecin,Blond. Páteční bahnovská session na potravkách vyladila sqadru všeho odhodlaných asfaltérů a tím pádem ani brzká ranní hodina výkopu nemohla překvapit.Soupeř se nás snažil zaskočit tím, že větší část své sestavy vyslal emylem na Lokotku,tudíž se výkop lehce protáhl,což vůbec nevadilo, protože to co se dělo v následující hodince se hned tak nevidí.Chvílema to vypadalo spíše na souboj o cenu Vánoční promile 2013.Příhry do území nikoho,střety naslepo bez balónu a více podobných kreací bavilo přítomné obecenstbvo.Jedním z vrcholů byl pokus Bloňďáka rodeozpůobem osedlat soupeřova obránce:).Do poločasu jsme tak byli schopni vykouzlit pouze jeden zářez na který po zaásluze soupeř odpověděl těsně před půlkou,tudíž se vlastně skoro nic nedělo.Lepší předzápasová příprava Bahnu však v druhé půlce vzala za své a po lehce zlepšeném výkonu jsem mohli oslavit tři punkty,které trefil s ledovým klidem Blondie.Jeden z nejvíce panoptikujících výkonů tak máme za sebou a příště se snad zadří i futsalově:).

3.
Autobahn - FC Professional Building: 0-7
Branky:

Sestava - Ivy-Hrdi,Luki,Dáva,Kojak,Umi,Kurt,Blondie,Beny. Pohárové zápasy v halách nám jdou doopravdy nad míru což jsme potvrdili i v dalším matchi. Nutno uznat, že soupeř byl lepší, bojovnější a hladovější co se výsledku týče. Nám se nedařilo lautr nic a naše qalita byla hodně na bodu mrazu.

4.
Kaštani - Autobahn: 0-3
Branky: 2x Beny, Hrdi

Sestava - Líba-Hrdi,Luki,Dáva,Kojak-Cicinho,Schidlu,Beny,Umi. V posledním matchi jsem měli už jen malou šanci na postup a tak jsme si šli utkání spíš užít.Od začátku jsme sice drželi míč na noze,ale co se týče šancí a gólových situací jsem byli opět marní.Byl to soupeř,který měl gólové šance,které neproměnil pouze svým nedůrazem.Poločas 0-0 tak svědčil o svém.Zvolili jsme tedy formu trpělivosti,což přineslo úrodu v podobě ůklidu Benyho a nastoleném vedení.Při šancích soupeře nás skvěle podržel Líbek a tak mohl udeřit Jeník a v zápětí Beny.Po zbytek zápasu jsme však nic více nedovedli a po ostatních výsledcích jsme se museli s letošním nepovedeným pohárem rozloučit.Tak halt příští rok.Haleluja

 
 
©Copyright 2003 Autobahn   -   Webmaster