SESTAVA:Ivy, Líbek - Míru, Jenda B., Cicinho, Slávek, Schidlu, Umi, Hrdi, Kurt, Blond, Kojak, Luki

1.
Autobahn - PS Nepomuk: 6-3
Branky: 5x Kurt, Míru

Sestava - Líba - Kojak, Míru, Hrdi - Sláva, Kurt, Šídlu, Blond - první letošní pohárkový zápas jsme odmrskali na centrálu Lokotky a soupeřem nám byl celek PS Nepomuk, jinak mrskající čtyřku. Od začátku matche jsme trvalkým držením míče nedávali soupeři moc šancí a po pohledných akcách šli brzy do tříbrankového vedení. Takový úrůběj nečekal nikdo z nás a tak sjme se zápas doslova sami zkomplikovali. Po dvou slepených vlastencích, kdy naši střelci nedali Líbovi šanci a kostkoidním způsobem ho pokořili, soupeř vyrovnal po hrubé ztrátě koule a samostatném gúolovém postupu. O poločase jsme se uklidnili a mrskali od začátku tak jak jsme byli zvyklí. Vyjma asi pěti minut, jsme byli lepším celkem a po dalších zásazích brali vízězství. Pěti banány se nejvíce podílel Kurt a třešničku přidal Míru.

2.
AFK Hradiště - Autobahn: 4-4
Branky: 2x Jenda B., Kurt, Schidlu

Sestava - Ivy - Líba, Jenda B., Hrdi - Kurt, Šídlu, Sláva, Blond - druhý match se odehrál v nočních nedělních hodinách což vypadlo, že by mohlo blafat, ale jelikož se poměrná část osazenstva v sobotu upravila jak jen bylo možné, bylo to znát i na konkrétních výkonech. Soupeř byl šikovný a běhavý což nám od začátku dělalo problémy. Našich šancí bylo poskrovno a dal se tedy očekávat tvrdý boj o punkty. Opět po našich nepochopitelných bábách jsme brzy padali 0-2 a nevypadalo to dobře. Pak snížil na rozdíl jednoho Schidlu, ale soupeř za chvíli opět poodskočil. Kurt před půlícím hvizdem skóroval a tak byl poločas 2-3. Do druhého dějství jsme naskočili mohutnou aktivitoiu což hned v první minutě vedlo k vyrovnání Jendou B. Když ten samí hráč poslal Bahn do vedení ze standardní situace, vypadalo to najednou úplně jinak. Skore slušné a bohužel i na fauly jsme soupeřili jak se dalo. Výsledkem bylo vítězství soupeře v počtu nasbírancý žlutek v poměru 3-2. Ale zpět k zápasu, do konce matche chybělo deset minut tak se dalo očekávat cokoliv, cokoliv co je jsme schopný vykouzlit. V zásobníku nám zbyly dvě jasná g)olové příležitosti, ale jednou nás vychytal golman a podruhé jsme se sami zamotali. Běžela poslední minuta a v ní přišla naše genialita, kdy jsme vytvořili nejdříve pátý faul a tři vteřiny před koncem šestý a tím pádem deítka. Výsledek je uveden v horní části tudíž není zapotřebí uvádět jak standartka dopadla:). Asi spravedlivý výsledek, páč kucí hráli fakt dobře.Olee

3.
Tahouni - Autobahn: 6-1
Branky: Líba

Sestava - Líba - Hrdi, Míru, Luky - Kurt, Schidlu, Cecinho - po famózním pátečním večírku jsme odmrskali v neděli předposlední match v pohárové skupině proti Tahounům.Přes řadu absencí se podařilo dát dohromady šest chrabrých a Líbka do kisny. Soupeř neponechal nic náhodě a přišel ještě o jednoho ks méně. Po výkopu se hrál futsálek bez vyložených šancí, kdy jsme měli lehkou optickou převahu. Tahouni čekali od zadu a vyráželi pěkně k protiútokům. Před poločasem se jim jeden povedl a nadvakrát překonali Líbka. To jak nadějně vypadal první poločas ten druhý rázně smáznul. Soupeř, ačkoliv byl o jednoho ks méněpočetnější začal více běhat a my začali tahat hnáty. Navíc nám předvedl lekci z produktivity, kdy proměnil téměř každou šanci do které se dostal. Nám se povedlo snížit nejlepším hráčem matche Líbkem. Další šance jsme bohužel neproměnili a tak jsme po zásluze brali všechny nuly bodů.Kajman

4.
Autobahn - Czech Made C: 5-3
Branky: 2x Míru, 2x Jenda B., Cicinho

Sestava - Ivy - Líba, Míru, Jenda B. - Cicinho, Umi, Slávek - jelikož se část asfaltu jela radovat do Krušných hor na zimní polosoustředění, k poslednímu zápasu ve skupině jsme nastoupili v namixlé sestavě, která si vůbec nevedla špatně a dala nám velkou šanci na postup.

Osmifinále 1. zápas
FC Krize - Autobahn: 4-1
Branky: Schidlu

Sestava - Líba - Míru, Hrdi, Kojak - Cicinho, Slávek, Kurt, Schidlu - vzhledem k vývoji ve skupině jsme udrželi druhý flek a tedy jistotu postupu do osmifinále. Sestava se vyrýsovala slušná a tak jsme mohli výkopem otevřít první vyřazovací match. Soupeř vzhledem ke svému průměru jezdil jak se má a my měli co dělat abysme stíhali, což se nám po celý zápas celkem dařilo. Bez gólů se mrskalo až do konce poločasu. Šance byly na obou stranách, ale golmani zachytali oba na jedničku. Když už jsme vykombinovali před prázdnou tak nám selholo zakončení. A tak se čekalo kdo první prolomí obranné štíty. Svým laxním přístupem jsme to jako první dovolili soupeři, který propálil Líbka a my tak šli do poločasu ve stavu 0-1. Dále jsme se snažili a na naší hře nic neměnili. Bohužel po zbytečném faulu před vápnem soupeř z přímáku trestal na 0-2 a hned bylo o něco hůře. Perličkou bylo snížení pomocí Šídlovo hýždě, na kterou neomylně centrnul Míru. Za tohoto stavu se zápas lámal a my cítili lehkou šanci na dobrý výsledek. Tu, ale v zápětí soupeř smazal svým třetím banánem, což otrávilo zbytek zápasu a další laxní přístup vykouzlil dvojí zakončení soupeře, kdy nás napodruhé popravil hlavičkovou dorážkou na konečných 1-4.

Osmifinále 2. zápas
Autobahn - FC Krize: 3-3
Branky: Míru, Kurt, Umi

Sestava - Líbek - Míru, Hrdi, Luki - Kurt, Umi, Blond, Slávek - odveta se nám sice povedla, ale hoši si zkušeně pohlídali výsledek z prvního zápasu a zaslouženě tak postoupili dál ba dokonce ještě dál, když ve finále nestačili na tým The Wankers, s kterým o g)ol padli.