Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
 
 

Pohár APF 2015-2016
DATUM:6.2.2016
MÍSTO:Hala Lokomitvy, 31. ZŠ
POČET MUŽSTEV:29
UMÍSTĚNÍ:osmifinále
SESTAVA:Ivy,Líbek,Venca-Kojak,Hrdi,Luki,Schidlu,Blond,Kurt,Míru,Slávek,Cicinho,Mary,Umi 

1.
FC Fotbalisti - Autobahn: 0-1
Branky: Luki

Sestava - Veny - Kojak, Hrdi, Luki - Schidlu, Blond, Kurt - první letošní pohárový zápas jsme odmrskli proti našim rivalům ze soutěže. Nový systém se hraje na "1 poločas - tedy 25 minut", tudíž je taktika jasně napsána. Od hvizdu jsme se snažili dobře bránit a čekat co klucí vymyslí. Postupem času jsme se začali osmělovat a před polovinou zápasu měl první loženku matche Luki, když po krásném námazu minul prázdnou kisnu. Venca chytal na jedničku a bezpečně zneškodňoval šance soupeře, kterých kupodivu zas tak moc nebylo. Naopak jsme to byli my kdo mohl otevřít skore, ale muška byla ta tam. Blížil se konec utkání a my tak očekávali záverečný bodový hvizd, ale Lukiho bodélko z uctivé vzdálenosti bylo proti a úklidem k tyči vykouzlil šest vteřin před koncem tři punkty. Slušne takticky odmakanej zápas.

2.
Autobahn - FC Persie: 3-2
Branky: Hrdi, Kurt, Blond

Sestava - Veny - Kojak, Hrdi, Luki - Schidlu, Blond, Kurt - druhý match se táhnul diametrálně odlišně. Soupeř ze čtyřky se snažil, bojoval tvrdě, ale v rámci regulí. My jsme neudrželi kvalitní výkon z předešlého matche a rychle jsme se přizpůsobili hře, která nebyla moc oku lahodící. Brzy jsme šli do vedení zásluhou Jeníka, bohužel po našem nedůrazu soupeř srovnal. Hned po rozehrání ovšem Kurt vrátil vedení k nám a chvíli se pak mrskalo bez větších šancí. Po dalším nedůrazu bylo srovnáno a najednou nám to vypadalo na plichtu, kterou ovšem odmítl Blondie a úklidem do prázdné završil náš druhý match. Soupeř si po sléze vzal time, aby nás zkusil v pěti,ale všichni chrabří byli proti a tak jsme utvali další tři bodíky.

3.
The Wankers - Autobahn: 4-2
Branky: 2x Slávek

Sestava - Ivy - Kojak, Míru, Slávek - Kurt, Schidlu, Cicinho, Blond - třetí match jsme odrmskli za umělého osvětlení nad nedělním ránem. Tu a tam se objevil v našich řadách zhmotnělý alkodémon a tak byl začátek trochu chaotický. Soupeř se nenechal zahanbit a vykopl ve dvou ks v poli. Samozřejmě se ihned do stal do nadějné šance, ale byl z toho pouze růžek. Nám se nepodařio proměnit přesilovku a tak se hra, po doplnění soupeřovýych stavů, vyrovnala. SOupař udeřil po okulahodící kombinaci, kdy nám nedal šanci jakkoliv zareagovat. Byli jsme pomalejší a co se nám vůbec nedařilo bylo zachycení jednoduchých náběhů. Následkem toho šel soupeř do čtyřgólového vedení a zápas se pak už jen dohrával. Slávek sice svým druhým banánem snížil na dva,ale bylo již pozdě na to něco vytvořit.

4.
TJ Plzeň-Újezd - Autobahn: 0-1
Branky: Slávek

Sestava - Ivy - Kojak, Míru, Slávek - Schidlu, Cicinho, Blond - po půlhodinové přestávce na kávu a po rozloučení se s démonickým Kurtem jsme vyběhli na druhý match. Ten se začal odvíjet v podobném stylu jako minulý týden. Nějaké šance byly, ale koncovka byla jalová a chvílemi to mělo k modernímu fustalu značnou vzdálenost, což jednoduše komentovali i přihlížející plejeři. Rozhodnutí přišlo po lahodném Kojakovo centru, Schidlovo podržení a následné namazání na nedělní Slávkovo hatrick. Jediné pozitivum bylo ubráněné Ivyho zero.

5.
Autobahn - FC Jerigo: 2-1
Branky: 2x Hrdi

Sestava - Líbek - Hrdi,Luki,Kojak - Schidlu,Blond,Umi - předvánoční sobotu jsme odrmskli pouze jeden pohárový match proti našemu soupeří ze soutěže Jerigu. Klucí se sešli v okleštěné sestavě bez golmana a tak musel zasahovat hráč z pole. Z toho, že by to mělo jít samo jsme velice rychle vystřízlivěli po pár soupeřových šancích. Naštěstí jsme měli v brance Líbka, který předvedl velice qalitní výkon. I naši úderní jedinci se snažili, ale banán se nakonec utrhl Jenda, ketrý toho neměl dost a po chvíli přidal ještě jeden. Když to vypadalo na poklidné dohrání vytasil krásného vlastence Romi a to prý proto, aby jsme si ještě mákli a nenarostli nám ramena. Po závěrečném hvizdu jsme se šoupli na párkyblík a hurá na Potravinský Čuňas Cup a vánoční asfaltové posezení.

6.
Autobahn - STB: 1-1
Branky: Hrdi

Sestava - Veny - Líbek,Hrdi,Slávek - Míru,Schidlu,Kojak,Umi - po delší odmlce, kvantu řízků, piv a dalších vánočních dobrůtek jsme se sešli k předposlednímu pohárovému víkendu. Sestava se lepila tak tak, ale my byli odhodlaní nepovolit a zkusit si zajistit postup do další fáze. Bohužel. Hra nám značně habrovala a připomínala víc chaoz než něco jinčího. Než jsme se nadáli padali jsme jedna nula, když šikovný protihráč obešel mimo jednoho patníku všechny zbylé. Mrskali jsme dál a soupeře zamkli na jeho polovině, bohužel bez gólového efektu i když příležitostí k tomu bylo habaděj. Soupeři to stačilo a tak jen odkopával a Venca v kisně mohl štrikovat svetříky.O vyrovnání se postaral Jenda, ale to bylo tak vše. Ztráta dvou bodů je hodně znatelná, bo tenhle match jsme měli jednoznačně zvládnout lépe.

7.
Autobahn - FC Inter Plzeň: 3-4
Branky: 2x Umi, Hrdi

Sestava - Veny - Hrdi,Líbek,Slávek-Míru,Schidlu,Umi - druhý match nám přivedl do cesty tým z městského přeboru a my tak tušili, že bude lepší hrát pěkně od zadu, trpělivě a ladně. To se nám i dařilo, i díky Vencovi, který parádně pochytal všechny příležitosti. Bohužel po zbytečné ztrátě jsme v patnácté minutě inkasovali a museli se tak začít víc snažit. To se i vedlo, ale pokaždé když jsme srovnali, soupeř ihned odpověděl. Před koncem nám odskočil o dva, ale nám se ještě povedlo snížit. Z poslední nadějné akce se srovnat nepodařilo a tak jsme brali nulu.

8.
BAF Žebrákův ZEN - Autobahn: 0-0
Branky:

Sestava - Líbek - Slávek, Kojak, Luki - Mary, Schidlu, Umi, Kurt - v posledním dvojutkání jsme potřebovali bodovat, abysme udrželi šanci na postup.Bohužel naše impotence v útočné fázi se ukázala opět na plno a my tak marně dobývali soupeřovu branku.Když jsme zahodili i vyloženky nezbylo než brát jeden punkt.

9.
Hurikáni - Autobahn: 2-4
Branky: 3x Kurt, Mary

Sestava - Líbek - Slávek, Kojak, Luki - Mary, Schidlu, Umi, Kurt - poslední vystoupení bylo opět naší hrou na nervy. Po počátečním okopávání jsme začali vršit chyby při rozehrávce a do prvních šancí se tak dostával soupeř.Naštěstí nás držel nad vodou Líbek skvělými zákroky a my tak mohli trpělivěji dobíjet branku soupeře.To se nám podařilo, ale závěr už tak moc ne.Nechybělo moc do konce a my vršili jednu chybu za druhou.To soupeř neodmítl a snížil na rozdíl jediného banánu.Při závěrečné hře bez golmana se dostal k míči Líbek a přesným výhozem za půlu nastartoval špurtera Kurta,který odmítl plichtu a my tak brali tři punkty, které nám vynesly čtvrtý flek ve skupině a tedy postup do osmifinále.

Osmifinále
Czech Made - Autobahn: 5-0 (kon.)
Branky:

Sestava - Veny - Hrdi, Slávek- soupeř s nabitou soupiskou mrskající krajský přebor a s jistotou krajského play-off měl při žádosti o termín silnější esa v rukávu a tak se pěkně kontumovalo.

 
 
©Copyright 2003 Autobahn   -   Webmaster